Про проект...
«Над рікою» – проект створений спеціально для задоволення всіх самих вишуканих ваших потреб та бажань.

Розпочато будівництво: IІІ-квартал 2015 року
Здача: зданий в липні 2016
 

Житловий комплекс "Тріумф" по п-т. Перемоги, 34, у м. Луцьку (І - ІІ черга 190 квартир)

Купити у Луцьку квартирі від забудовника

Сучасні ЖК – це поєднання кращих інженерних розробок, перевірених матеріалів, інноваційних рішень і досвіду злагодженої команди фахівців. Звичайно, обираючи квартири у Луцьку, новобудови, необхідно враховувати безліч факторів: розташування, інфраструктуру, транспортне сполучення, віддаленість від центру і власної роботи, престижність обраного району. Ціни на квартири в новобудовах Луцька також будуть залежати від комбінації всіх цих чинників. Чим зручніше і престижніше розташування об'єкта, тим вище буде вартість 1 м² в ньому. Однак щоб отримати оптимальне рішення, обрати і купити квартиру в Луцьку в новобудові відмінної якості за доступною ціною, варто звернути увагу на пропозицію від забудовника “Луцьксантехмонтаж 536”. Досвідчені бригади, налагоджена система контролю, широкі технологічні можливості, досвідчений колектив – це тільки частина наших переваг.

Чому слід брати саме нашу нерухомість?

Житловий фонд “Луцьксантехмонтаж 536” це 20 житлових комплексів розташованих в різних районах Луцька і передмістя. Наша будівельна компанія існує на українському ринку вже більше 50 років.

Наші досягнення у житловому будівництві

Компанія “Луцьксантехмонтаж 536” є однією з найбільших в сфері проектування та будівництва об'єктів житлового призначення у місті Луцьк. За час нашої діяльності ми встигли побудувати не один десяток житлової нерухомості по всій Волинській області та Україні.

Ми виконали безліч масштабних проектів, таких як:

Наш багаторічний досвід свідчить про те, що ми відповідально ставимось до нашої роботи. Це ще далеко не повний перелік об'єктів. На нашому сайті ви можете ознайомитися ще не з одним десятком новобудов житлового призначення.

Квартири від забудовника Луцька “Луцьксантехмонтаж 536”

Якщо ви бажаєте купити квартиру в Луцьку, новобудова від нашої компанії стане чудовим рішенням. Компетентні фахівці завжди будуть раді допомогти вам з вибором бажаної нерухомості. Зв'яжіться з ними в будь-який зручний для вас час, і отримайте кваліфіковану консультацію. Компанія “Луцьксантехмонтаж 536” продає квартири в місті Луцьк в новобудовах за найвигіднішими цінами. Ми на будівельному ринку в Україні існуємо не один рік, тому намагаємося догодити кожному нашому клієнту. Звернувшись в нашу компанію, ви гарантовано отримаєте якісну нерухомість для житлового використання, а наші фахівці допоможуть вам з вибором найкращого рішення. Ми чекаємо саме на вас. Завжди будемо раді допомогти у вирішенні житлових питань.