Генеральний підряд

Влаштування інженерних вузлів

Інфраструктурне будівництво

Монтажні роботи

Генеральний підряд

Для компанії ПрАТ «Луцьксантехмонтаж № 536» генеральний підряд — один з основних напрямків діяльності. Завдяки широкій та розгалуженій спеціалізації підприємтсва, воно спроможне реалізувати різноманітні проекти будь-якої складності , починаючи з проектування й закінчуючи введенням об'єкта в експлуатацію.

Діючи як генеральний підрядник, будівельна компанія ПрАТ «Луцьксантехмонтаж № 536» керує процесом будівництва, несе відповідальність і контролює якість та терміни реалізації об'єктів відповідно до затвердженої проектної документації. Будівельна компанія ПрАТ «Луцьксантехмонтаж № 536» як генеральний підрядник надає наступні послуги:

 • Управління та організація всіх видів робіт з будівництва об'єкта відповідно до затвердженої проектної документації.
 • Виконання всього комплексу робіт як своїми силами, так і з залученням підрядних організацій.
 • Складання і контроль виконання графіка будівництва.
 • Розробка плану фінансування будівництва об'єкта.
 • Контроль і управління бюджетом будівництва об'єкта.
 • Координація виконання робіт субпідрядними будівельними організаціями, технічний нагляд.
 • Контроль за дотриманням технології виконання робіт на об'єкті.
 • Проведення тендерів, організація забезпечення будівництва необхідними матеріалами, технікою та обладнанням.
 • Дотримання техніки безпеки на об'єкті.
 • Охорона навколишнього середовища.
 • Передача об'єкта експлуатуючій організації для подальшої експлуатації.
 • Здача об'єкта будівництва робочій приймальній комісії.

Серед проектів, реалізованих компанією ПрАТ «Луцьксантехмонтаж № 536», значну частку складають об'єкти виробничого призначення: заводи, фабрики, а також обєкти інфраструктури, навчальні, адміністративні та медичні заклади. Цей список не обмежує можливості компанії. Компанія завжди готова реалізувати нові та цікаві проекти.

Влаштування інженерних вузлів

ПрАТ «Луцьксантехмонтаж №536» має великий досвід роботи по влаштуванню зовнішніх та внутрішніх мереж водо-, газо- теплопостачання, мереж опалення та каналізації з встановленням трубопровідної арматури, устаткування та газових приладів , а також робіт по влаштуванню систем вентиляції з встановленням вентиляційних агрегатів та кондиціонерів, монтує газопроводи низького, середнього і високого тиску з установкою газопровідних станцій, газо регулюючих пунктів та установок, виконує пасивний захист конструкцій, а також теплоізоляцію трубопроводів.

Інфраструктурне будівництво

Інфраструктурне будівництво – відносно новий напрямок в діяльності ПрАТ «Луцьксантехмонтаж № 536». Однією з важливих цілей будівництва інфраструктурних об’єктів є підвищення якості проживання громадян та економіки держави.

Компанія власними силами виконує всі етапи будівництва різної тяжкості і об’ємів в галузі інфраструктурного будівництва з дотриманням всіх технологічних вимог.

Окремої уваги ПрАТ «Луцьксантехмонтаж № 536» приділяється актуальному на сьогоднішній день напрямку - розвитку інфраструктури міст та районів, в тому числі по таких напрямах:

 • будівництво і реконструкція інженерних мереж, модернізація насосних станцій;
 • будівництво та реконструкція водоочисних споруд;
 • утилізація твердих відходів, в тому числі будівництво сучасних полігонів по переробці сміття.

Для кожного об’єкту ми пропонуємо лише провірені та перевірені рішення, що базуються на економічній та технологічній ефективності з врахуванням індивідуальних вимог замовника.

Монтажні роботи

Підприємство ПрАТ «Луцьксантехмонтаж № 536» виконує будівельні і монтажні роботи будь –якої складності в промисловому і цивільному будівництві: монтаж будівель і споруд, облаштування фундаментів, цегляна кладка, оздоблювальні роботи.

Монтаж будівельних металоконструкцій промислових будівель робиться висококваліфікованими фахівцями, адже до складу нашої компанії входять 10 дільниць та два виробничих підрозділи для забезпечення будівельного процесу усім необхідним. Надаючи будівельні послуги, наша компанія завжди ретельно стежить за якісністю монтажу, адже до штату входять фахівці, що контролюють якість надання будівельних послуг.

Задля підвищення конкурентоспроможності підприємства компанія стежить за підвищенням кваліфікації працівників і отримання ними навичок роботи з сучасними матеріалами і технологіями в будівельній сфері.

Завдяки високій якості та технологічності будівництва компанія ПрАТ «Луцьксантехмонтаж № 536» отримала сертифікат відповідності ДСТУ ISO 9001:2009 «Системи управління якістю. Вимоги» у галузі виготовлення виробів з бетону, гіпсу та цементу, виготовлення будівельних металоконструкцій. Підготування будівельної ділянки, виконання загальнобудівельних робіт зі зведення об’єктів будівництва, ремонту і реконструкції будівель. Споруд та інженерних мереж.