Керівник служби замовника

Корніюк Анатолій Павлович, народився 16 жовтня 1952 року на Волині ,в селі Радовичі Іваничівського району.

З 1959 по 1969 р.р. навчався в Радовичівській восьмилітній та Іваничівській середній школі №2.

В 1969 по 1975 рік навчався у Київському політехнічному за спеціальністю інженер –електрик.

У 1975 року за направленням поїхав на роботу у львівський науково- дослідний інститут фізикотехнічних та радіотехнічних вимірювань ,де був прийнятий на посаду інженера.

В 1978 році переїхав в м. Луцьк , поступив на роботу в проектний інститут Діпроспеавтотранс.

До 1983 року працював в електротехнічному та згодом в кошторисному відділах.

З 1983 по 1999 роки працював в системі агропромислового будівництва: спочатку в об*єднанні «Волиньагробуд», а з 1986 року в тресті «Волиньагроспецмонтаж» . Послідовно працював на посадах начальника воробничо –технічного відділу тресту ,заст. головного інженера, директора будівельного управління «Рожищенська СПМК-13» ,головного інженера тресту , керуючого трестом (голови правління ВАТ «Волиньагроспецмон-таж»).

В 1999 перейшов на роботу у Волинський державний університету ім. Л. Українки заклад на посаду заступника по будівницту.

З 2000 по 2008 роки працював в Групі компаній «Континіум» на посаді керівника інвестиційних проектів в сфері молочного бізнесу компанії. Займався реконструкцією молочнопереробних підприємств, що належали «Континіуму» , які модернізувались відповідно до вимог європейських стандартів. Зокрема, була здійснена реконструкція виробничих потужностей Ковельського молокозаводу, Дубнівського та Новоград-волинського сиркомбінатів.

З 2008 року і до сьогодні працюю в ПАТ «Луцьксантехмонтаж» -спочатку заст.директора , гол. Інженером ТзОВ « Луцькспецбуд» , згодом керівником Служби замовника ПАТ «Луцьксантехмонтаж 536».