Лучани та гості міста отримали нагоду подивитись найцікавіші матчі Чемпіонату Європи з футболу 2016 та повболівати за нашу збірну на головному майдані міста. Цього року місто Луцьк стало одним серед 11 міст України, в яких працюють фан-зони.

Фан-зону організувала громадська організація «Volfest». Головним спонсором «Території футболу» став ПАТ «Луцьксантехмонтаж №536», під патронатом Луцької міської ради, повідомляє відділ інформаційної роботи Луцької міської ради.

На відкриття фан-зони завітав Луцький міський голова Микола Романюк, який привітав усіх зі святом спорту. Він подякував голові громадської організації «Volfest» Валерію Пельцу, який виступив ініціатором відкриття фан-зони та генеральному директору ПАТ «Луцьксантехмонтаж №536» Ігорю Чорнусі за допомогу у придбанні ліцензії, і звичайно побажав перемог нашій команді.

Микола Романюк отримав у подарунок шарф збірної України, як символ справжнього вболівальника.

Підтримати збірну прийшли також і перший заступник міського голови Тарас Яковлев, заступники міського голови Андрій Киця та Юрій Моклиця. Крім того, на Театральному майдані зібралося чимало фанів, які прийшли повболівати за нашу команду.