З самого початку компанія Луцьксантехмонтаж зосередилася на житловому будівництву, пропонуючи комплексні будівельні рішення, створюючи житлові будинки та інші будови, пристосовані для повсякденного користування. Як генеральний підрядник, ми пропонуємо зведення багатоповерхових житлових будинків. У нашому портфоліо можна подивитись реалізовані проекти і будинки на стадії конструювання.
 
Наша компанія характеризується увагою до деталей та високої якості реалізованих житлових проектів, будівництво яких ми беремо на себе. Наш кваліфікований інженерний персонал має великий досвід, що гарантує найвищу якість здійснених інвестицій. Ми пропонуємо житло у Луцьку, яке побудовано згідно з усіма новітніми технологіями

Квартири від забудовника

Нерухомість завжди була чудовим капіталовкладенням. На етапі купівлі квартири або будинку мрії всі розглядають кілька важливих питань:
 
Чи варто купити житло в Луцьку на первинному ринку?
Чи ризикована співпраця з забудовником?
Варто чи ні інвестувати в нерухомість з вторинного ринку?
 
Щоб відповісти на ці питання, треба перевірити як виглядає будівництво у Луцьку – місті, в якому інфраструктура нерухомості протягом багатьох років розвивається у динамічному темпі.
 
Існує багато переваг для покупки квартири від розробника, ось деякі з них:
 
Нерухомість не потребує ремонту;
Забудовники зазвичай віддають оселі в стані, готовому для оформлення до власних смаків;
у сфері нерухомості з первинного ринку використовуються численні сучасні технології, що сприяють його економічному забезпеченню.
 
Якщо ви ще думаєте, чи варто купити житло в Луцьку, ми вам підказуємо – так варто! Найбільшою перевагою власної квартири є той факт, що один раз придбане майно залишається назавжди в ваших активах. В будь-який момент його можна продати, орендувати (щоб отримувати дохід), або залишити в спадок чи переписати на когось з родини. Навіть якщо купуєте квартиру в кредит, після сплати вона в 100% буде ваша. Придбати житло в Луцьку – значить правильно інвестувати в своє майбутнє. Орендуючи нерухомість навіть 50 років, ви не станете власником навіть у найменшій частині.
 
У квартирах з вторинного ринку на інвесторів чекають численні пастки: приховані дефекти, ризик обтяження прав на нерухоме майно третіх осіб, необхідність ретельного ремонту і старі технології, які породжують високі витрати.

Співпраця з ЛСТМ

Житлове будівництво – один з головних напрямків нашої діяльності. Ми працюємо на будівельному ринку вже довше 55 років, тому досконало знаємо, чого від нас очікують клієнти. Перевірте наші пропозиції на нашому сайті, або звертаючись до професійних консультантів. З нашою допомогою ви легко і швидко знайдете цікавий варіант помешкання, а ціна, на певно, буде набагато нижча, ніж у конкурентів.