Первинний ринок пропонує багато цікавих апартаментів за привабливими цінами, тому все більше людей наважуються купити квартиру в Луцьку від забудовника. Якщо плануєте придбати нерухомість і не хочете користуватись послугами агентів, скористайтесь нашим порадником про безпечне придбання оселі.

Як фінансувати покупку житла від забудовника

Цей пункт є перший в нашому списку, оскільки зазвичай від фінансових можливостей залежить рішення про купівлю нерухомості. Існує два види фінансування – за готівку (мало з покупців вирішують скористатися таким способом) або за допомогою іпотеки. Після зустрічі з фінансовим консультантом, ви будете знати, який кредит можете взяти. Щоб купити квартиру в Луцьку без посередників обов’язково треба заплатити власний внесок, що складає 10-20% вартості майна.

Як перевірити забудовника

Знайшовши цікаву вам нерухомість, дізнайтеся як можна більше про забудовника та отримайте необхідну інформацію про будівельні проекти. Найкраще, якщо ви особисто відправитеся в офіс розробника та ознайомитеся з офіційними паперами компанії, інформаційним проспектом. Такий документ містить найважливішу інформацію про забудовника, наприклад:
 
Перелік раніше здійснених проектів;
Дані про поточні інвестиції та їх правовий статус;
Дозволи на будівництво;
План землекористування в радіусі 1 км.
 
Така інформація буде надзвичайно важлива усім, хто планує купити квартиру у Луцьку без посередників. За допомогою ретельного аналізу проспекту, ві з легкістю визначите професійний рівень компанії.

Про що можна домовитись з девелопером

Коли вирішили купити квартиру в Луцьку від забудовника, спробуйте узгодити кращі умови. Ви можете спробувати зменшити вартість майна, а також можливість придбання місця на стоянці, приватного гаража або оздоблення оселі до більш високого стандарту. Часто розробники пропонують різноманітні знижки, коли проект знаходиться на стадії розробки. 

Формальна сторона купівлі

Щоб купити квартиру у Луцьку без посередників, необхідно виконати декілька формальностей та підписати контракти. Перший документ, який ви можете підписати із розробником – умова бронювання. Вона дає можливість кілька днів обдумати рішення без ризику, що хтось в цей час купить цікаве вам майно. Резервне бронювання на декілька днів, як правило, безкоштовна послуга, але якщо цікавить довший час на роздуми – часто треба буде заплатити навіть кілька відсотків вартості нерухомості.
 
Наступний документ – попередня угода, котра зобов’язує дві сторони укласти остаточний договір і містить всю необхідну інформацію про купівлю-продаж майна. Якщо плануєте купити квартиру в Луцьку без посередників з використанням кредитних коштів, такий контракт буде основою до призначення фінансування. Найважливіший контракт, який підписується - остаточний договір. Він передає від розробника покупцю права та обов'язки, що випливають з володіння нерухомістю.