При виборі нерухомості часто виникає питання про можливості фінансування його покупки або розстрочки. Є ситуації, в яких покупець знайшов майно, яке повністю відповідає його вимогам, але він не має в даний час достатньо грошей на придбання. У такому випадку з’являється варіант купити квартиру в Луцьку в кредит.

Правильна оцінка кредитоспроможності

Звичайно, в першу чергу потрібно знати про свої фінансові можливості. Пам’ятайте, що оформлення квартири в кредит у Луцьку – процес, котрий вас буде зобов’язувати на протязі років. Варто не приймати поспішних рішень, а докладно оцінити всі за і проти. Кожен банк має власних експертів, метою яких є допомога у виборі правильного фінансування. Банк завжди зацікавлений в тому, щоб ви могли погашати щомісяця позичку з мінімальними труднощами.

Яке фінансування вибрати

При придбанні житла в кредит у Луцьку існує кілька можливостей:
Іпотека:
Часткова іпотека з споживчим кредитом;
Авансовий платеж з іпотекою.
 
Найпоширенішою формою фінансування є перший варіант. Простіше кажучи, це позика, в якій ви отримуєте від банку гроші, заставляючи якусь власну нерухомість (зазвичай ту, яку купляєте за надані гроші). В результаті цього зобов’язання, яке є додатковою гарантією, банк дає вам максимально вигідний відсоток.
 
Найбільша перевага придбання квартири в іпотечний кредит в Луцьку є те, що він має більш низькі процентні ставки в порівнянні із споживчим і забезпечую доступ до більшого фінансування. Іпотека на майно робить позику менш ризикованою для банку. Завдяки цьому, можна взяти велику суму на більш тривалий термін погашення. 

Скільки власних заощаджень варто вкласти при покупці нерухомості

У принципі, багато людей скажуть, що чим більше власних грошей ви витратите при придбанні житла в кредит в Луцьку, тим менше будете мати справ із банками та позиками. З однієї сторони це правда, але не забувайте, що вартість майна не закінчується на фактичному придбанні. Серйозна сума йде на ремонт та обробку, закупівлю меблів і т.д. Витрати, про які не пам’ятає більшість людей. Тому радимо не витрачати всі свої накопичення на покупку оселі. Краще взяти більшу позику, але не позбавляти себе повністю зі зекономлених грошей.

Квартири від забудовника

Компанія ЛСТМ дає можливість всім охочим купити квартиру в Луцьку в кредит. Багатолітній досвід дозволяє нам запропонувати найвигідніші пропозиції для своїх клієнтів. Завдяки міцній позиції в місцевому будівельному ринку, співпраці з кращими банками країни – отримання позики на власне майно стає простою задачею. Професійна команда фахівців у зручний для вас час готова надати всю додаткову інформаціи і проконсультувати щодо можливих рішень. Співпрацюючи з нами, ви не ризикуєте – Луцьксантехмонтаж докладно виконує всі свої зобов’язання та віддає об’єкти в домовлений термін. Сучасне і якісне майно на відстані витягнутої руки.