На первинному ринку забудовники Луцька пропонують як завершені проекти, так і ті, що планують ввести в експлуатацію протягом декількох місяців або років. Девелопери починають продаж на ранній стадії будівництва. Спочатку всі приміщення доступні до купівлі. З часом їх кількість зменшується, а найцікавші варіанти розходяться в першій черзі. У деяких випадках ціни на помешкання зростають з наближенням часу завершення зведення. Також, на більш ранньому етапі будівництва, легше домовитися про умови придбання квартири від забудовника у Луцьку.

Придбання квартири від забудовника на стадії розробки

Коли ви купуєте оселю, яка ще знаходиться в будівництві – вам потрібно скористатися своєю просторовою фантазією. Цьому допоможуть макети, доступні в офісах продаж, прогнози та плани, які надають забудовники Луцька. Варто переглянути околиці та спробувати уявити, наприклад, який вигляд буде з вашого вікна. Якщо проекти здійснюються поетапно, а частина будинків готова, слід поставити питання про можливість побачити подібну квартиру. Можливо, розробник ще має ключі, і організує для вас огляд оселі.
 
Знайти ідеальний об’єкт не завжди легко. На ранньому етапі інвестування набагато простіше і дешевше здійснити деякі зміни в розташуванні кімнат в оселі. 
 
Оздоблювальні роботи в нових помешканнях:
Коли ви вирішили купити квартиру в Луцьку від забудовника, варто дізнатися чи існує можливість послуги «під ключ». В багатьох випадках, придбана нерухомість передається у вигляді «під чистову обробку». Якщо ви не маєте особливих вимог, можна використати один з готових оброблених варіантів, які пропонує забудовник. 

Процедура купівлі нерухомості

При виборі квартири від забудовника у Луцьку, процедура купівлі, зазвичай виглядає так:
 
Підписання попередньої умови та сплата авансового внеску. З такою умовою треба звернутися до банку (при необхідності) для оформлення кредиту на помешкання.
Укладення та підписання договору у формі нотаріального акту. Цей документ включає зобов’язання девелопера щодо строків будівництва, а також всі додаткові умови (включно і графік платежів).
Після закінчення будівництва, коли приміщення готові до використання, потрібно ще раз відвідати нотаріуса та скласти договір купівлі-продажу, внести майно до реєстру нерухомості.
 
Один з найважливіших моментів – докладно перевірити житло перед офіційною передачею ключів. Будь-які дефекти чи несумісності з договірними умовами треба вказати одразу. Лише в такому випадку девелоперу доведеться все виправити за свої кошти. Після передачі ключів нерухомість офіційно переходить у власність покупця. 
 
Як бачите, купити квартиру в Луцьку від забудовника не настільки важке завдання, як може здаватися на перший погляд.