Якщо ви шукаєте помешкання безпосередньо від забудовника без посередника, ви знаходитесь у правильному місці. Компанія ЛСТМ займається продажем квартир у Луцьку і має багато доступних об’єктів. Всі вони знаходяться недалеко від шкіл, автобусних зупинок, супермаркетів в сучасних районах міста. Варто додати, що наші ціни одні з найбільш конкурентоспроможних на місцевому будівельному ринку.

Як вибрати компанію для купівлі оселі

Продаж квартир у Луцьку – широкий бізнес сегмент. Багато фірм і агенцій пропонуюсь свої послуги при закупівлі нерухомості. Але, чи всі вони мають відповідні дозволи та кваліфікації? Часто, женучись за низькими цінами, люди вибираюсь маловідомі компанії, котрі обіцяють «золоті гори», а насправді звичайні шахраї. Перш за все, треба перевірити всі документи, чи фірма має відповідні сертифікати, проспекти і плани будівництва. 
 
Читаючи оголошення «продажа квартир у Луцьку», ви можете наткнутися на дивні варіанти і пропозиції. Часто, агенції нерухомості виставляють квартиру із заниженою ціною, щоб привернути увагу потенційного покупця. Авжеж, при першій зустрічі вони вам не розкажуть одразу про укриті кошти, процентну ставку за послугу тощо. Лише при підписанні умови, ви зможете дізнатися про всі умови, які в більшості випадків будуть надзвичайно невигідними. 
 
Продаж квартир у Луцьку від забудовника також не завжди несе сто відсоткову гарантію успішної умови. Іноді, мала починаюча компанія ще не має достатньо коштів на зведення певного об’єкта. Тому вони намагаються знайти якомога більше потенційних покупців і підписати з ними договір купівлі. В моменті, коли у компанії закінчаться гроші, вона не знайде нового джерела фінансування, будівництво буде припинено, а ви не зможете отримати омріяного помешкання. 

Луцьксантехмонтаж – гарантія якісної нерухомості

Головною сферою нашої діяльності є продажа квартир у Луцьку. Окрім цього, ми займаємося комплексною розробкою і зведенням власних об’єктів. Співпрацюючи з нами ви отримаєте:
 
Професійну підтримку на всіх етапах підготовки і купівлі оселі;
 
Прозорі і ясні умови договору;
 
Сучасні, побудовані з виконанням усіх сучасних міжнародних норм якості, будинки;
 
Новітня інфраструктура та вигідне положення об’єктів.
 
Окрім вищеперерахованих переваг, ми завжди готові піти назустріч нашим клієнтам, вислухати ваші пропозиції. Ми вважаємо, що професійна і якісна обслуга – один із головних факторів успішного розвитку компанії. Тому, займаючись продажем квартир у Луцьку, ми робимо все можливе, щоб кожен покупець був задоволений. Надійність, якість і професіоналізм керують діяльністю нашої компанії.