Якщо ви довгий час переглядаєте одноманітні оголошення категорії «куплю квартиру в Луцьку без посередників» і ніяк не можете знайти відповідної оселі, радимо вам прочитати наш невеликий порадник, який допоможе вам з пріоритетами. Як шаблон, експерти кажуть, що існують три найважливіші критерії вибору: розташування, розташування і ще раз розташування. Це абсолютна правда, що місце знаходження лідирує, але ми постараємося допомогти покупцям з їх вибором.

Як розставити пріоритети при виборі нерухомості

Опираючись на багатолітній досвід, можемо сказати, що завжди треба звертати увагу на різноманітні фактори у такій послідовності:
 
Розташування;
Конструкція будинку;
Ціна;
Розклад кімнат;
Можливі поліпшення.
 
Ми визначаємо ці фактори відповідно до віку, інтересів людей та фінансових можливостей. Коли для одного покупця житло в Луцьку має бути тільки в центральній частині місця, в той самий час інші мріють про більш віддалені і спокійні райони. Але завжди є одна головна риса – комунікація – близькість до автобусної зупинки, парку, автостоянок, магазинів, аптек, школи, дитячого садка, поліклініки, лікарні тощо. 
 
Особливо важлива конструкція будівлі, оскільки вона дає дуже велику вагу в ціноутворенні. А на формування остаточної вартості житла у Луцьку впливають всі вищеназвані фактори.
 
Розташування квартири має біти вигідним у двох напрямках, щоб ви могли себе почувати добре як влітку, так і взимку. Завдяки сучасному будівництву, високоякісній ізоляції та новітнім системам опалення та охолодження цей критерій почав трохи втрачати свої позиції. Але все одно, коли всі вікна виходять на сонячну сторону, скоріш за все вам прийдеться додатково замонтувати ролети, щоб охоронити помешкання від зайвого тепла і світла.
 
Сучасне житло в Луцьку повинно бути зручним для мешканців незалежно від розміру. Кількість кімнат залежить лише від індивідуальних потреб, але важливо щоб не було так названих прохідних кімнат. Також не можна ігнорувати наявність тарас чи балконів, допоміжних приміщень (підвали, гаражі) – це зручність, яка вирішує багато проблем із сезонним одягом та взуттям, а також рідко використовуємих предметів.

ЛСТМ допоможіть здійснити мрію

Всі критерії дуже важливі для вибору, але практика показує, що немає ідеального будинку. Ми готові допомогти вам вибрати житло у Луцьку, тому що саме в нашій компанії досвід поєднуються з професіоналізмом. Проконсультуйтеся у одного з наших фахівців, висловіть всі ваші побажання, а ми зі своєї сторони, зробимо все можливе, щоб наблизити вас до мрії і ідеалу. Завдяки нам, нав’язлива думка «куплю квартиру в Луцьку без посередника» швидко зникне з вашої голови.