Новобудови у Луцьку дають можливість придбати оселю в доброму районі та за доступною ціною. Така нерухомість буде гарантувати вам більше можливостей в подальшій продажі або здачі в оренду, сучасну архітектуру, якісні будівельні матеріали, енергоефективність, більш високий відсоток фінансування з банку.
Етапи, на яких ви можете придбати новобудови в Луцьку є декілька:
 
Попередній договір;
Купівля-продаж права на будівництво;
Купівля – грубе будівництво;
Купівля-продаж із дозволом на користування.

Квартири в сучасному житловому комплексі "Волошковий дім"

Компанія-забудовник ЛСТМ пропонує квартири в спокійному житловому масиві, який знаходиться на межі Луцька та села Липини. Розвита інфраструктура та використання останніх тенденцій в національному і міжнародному будівництві гарантують найвищий комфорт майбутнім власникам квартир. Ціни в наших новобудовах Луцька розраховані на кожний гаманець.

Етапи купівлі 

При придбанні квартири з новобудови у Луцьку, спочатку треба підписати попередній договір на продаж. На цьому етапі вартість нерухомості є найнижчою, але і час очікування на готове помешкання може затягнутися до декількох років. Щоб уникнути такої неприємної ситуації, варто завірити договір з прописаними термінами будівництва у нотаріуса. Купівля на ранній стадії дозволяє покупцеві більш широкий вибір: експозиція, розмір оселі, розташування. 
 
Коли купуєте квартиру в новобудовах Луцька, ціни будуть дещо більші, але ви одразу зможете користуватися своєю нерухомістю. Але навіть на цьому етапі, варто запитати у забудовника, який подальший план розвитку найближчого оточення. Наприклад, чи планується повстання автомобільної магістралі чи заводу. Кожна фірма-забудовник має обов’язок показати покупцеві таку інформацію.

Співпраця з Луцьксантехмонтаж

Щоб уникнути незрозумілих і неприємних ситуацій при купівлі оселі в новобудові в Луцьку, радимо звертатися одразу до нашої фірми та оминати ріелторів. По-перше, ми не завищуємо ціни, пропонуючи найвигідніші умови купівлі на сучасному ринку. По-друге, саме в нас знаходиться і зберігається вся інформація що до запланованих об’єктів.
 
Наші новобудови у Луцьку відповідають всім міжнародним нормам. При будівництві використовуються новітні технології, які гарантують високу якість готової оселі. Окрім цього, наші консультанти завжди готові дати відповідь на всі ваші питання, докладно розповісти про кожен наш об’єкт. Для кожного клієнта в нас індивідуальний стосунок, тому ми допоможемо знайти найбільш цікаву пропозицію саме для вас.
 
Компанія ЛСТМ вважає, що якісна оселя – основа гідного життя. Тому ми робимо усе можливе, щоб європейський рівень будівництва став нормою в нашій країні.