Купівля власної оселі – це важливе рішення, до якого слід підійти відповідально. Потрібно заздалегідь усе продумати, щоб не пошкодувати пізніше. Аналітики нерухомості радять звернути увагу на декілька важливих питань, якщо ви вирішили купити квартиру в Луцьку в новобудові.

Перевірте свою кредитоспроможність

По-перше, важливо зосередитись на основній проблемі – бюджеті, який плануєте витратити на покупку. На початковому етапі основний крок – перевірити свою кредитоспроможність. У зв’язку з цим, варто скористатися послугами фінансового консультанта, який перевірить, які кошти буде можливо призначити на нерухомість, а також порадить, як зменшити відсотки.

Готова квартира або в будівництві

Новобудови Луцька пропонують для клієнта багатий та цікавий вибір нерухомості. Привабливі ціни на проекти, які знаходяться тільки на стадії розробки, викликають інтерес покупців. Плюсом такого рішення є:
 
можливість змінити розклад оселі, 
внести нові архітектурні рішення.
 
Купити квартиру в Луцьку в новобудові можна і в готовому будинку. Купуючи вже побудовану нерухомість на первинному ринку, ми уникаємо виконання багатьох умов встановлених банком, тим самим заощаджуючи гроші та час.

Місце розташування новобудови

Коли ви знаходитеся на стадії пошуку, варто оцінити нові і перспективні мікрорайони міста, в яких зазвичай знаходяться новобудови Луцька. Вибір правильного розташування квартири залежить від індивідуальних уподобань та потреб. Оцінюйте стратегічно - зверніть увагу на навколишню комерційну, сервісну та інституційну інфраструктуру. Місце розташування квартири біля дитячих садків, шкіл та ігрових майданчиків особливо важливо для людей, які планують заснувати сім'ю або вже мають дітей. 

Порівняйте пропозиції

Кожен забудовник намагається зацікавити потенційного покупця. ЛСТМ пропонує квартири в Луцьку купити в новобудові в конкурентних цінах. Адже ми одна з найстарших фірм в місцевому ринку, великий досвід дозволяє нам створювати одні з найбільш цікавих і якісних пропозицій. Для обговорення сприятливих знижок варто звернутися до забудовника і обговорити всі можливості.

Перевірте девелопера

Компанія, якій ви довіряєте свої гроші, має бути ретельно перевірена. Варто отримати інформацію з перших рук. Завжди можна відвідати вже вибудовані проекти і побачити, як вони виглядають. Важливим джерелом інформації є також інтернет. Клієнти часто лишають відгуки, за допомогою яких легко можна дізнатися про співпрацю з певним забудовником, дізнатися про всі переваги та «підводні камені».
 
З нашою допомогою, квартири в Луцьку купити в новобудові стане простим завданням. Довіряйте свої гроші перевіреним забудовникам.