В житті кожної людини надходить момент, коли вона замислюється про придбання власної оселі. Перед тим, як зробити цей важливий крок, треба уважно підійти до вибору нерухомості. Компанія ЛСТМ дає можливість купити квартиру в Луцьку від забудовника у нових і перспективних житлових комплексах.

Чому варто вибрати ЖК "Оберіг"

Це сучасний житловий комплекс, який будується згідно з усіма українськими та міжнародними нормами. Всі квартири укомплектовані броньованими вхідними дверима та металопластиковими вікнами. Крім того, одразу встановлюються лічильники на газ, воду і електроенергію. 
 
Якщо ви вирішили купити квартиру в Луцьку в даному комплексі, ви на собі відчуєте ряд переваг. В безпосередньому сусідстві тут знаходяться школи і дитячі садки, кінотеатр, аптеки, лікарня та пологовий будинок, різноманітні магазини та супермаркети. Завдяки близькому положенню автобусної лінії, ви швидко зможете доїхати у будь-яку частину міста.

Переваги співпраці з нашою компанією

Наша компанія існує багато років на луцькому ринку нерухомості. За весь час, ми показали, що ЛСТМ це:
 
Безпечні інвестиції;
Якісне і сучасне обладнання оселі;
Високий розвиток інфраструктури наших житлових комплексів.
 
З нашою допомогою, купити квартири у Луцьку без посередників зручно і легко. Ви завжди можете звернутися до наших консультантів, котрі розрахують індивідуальний план саме для вас, запропонують оферти, котрі будуть відповідати вашим фінансовим можливостям. 
 
З кожним роком, ринок новобудов нашого міста пропонує інвесторам все більш цікаві і привабливі пропозиції. Тому, купити квартири у Луцьку не становить жодної проблеми. Не зважаючи на це, ми радимо не робити поспішних висновків і уважно перевіряти, куди плануєте вкласти свої гроші. На жаль, з розвитком ринку, з’являється все більше шахрайських компаній. Перед тим, як купити квартири у Луцьку, попросіть показати дозвіл на будівництво та планований розвиток інфраструктури. 

Формальна сторона купівлі

Коли ви точно вирішили і обрали бажану оселю, перед вами залишається декілька важливих формальних справ. Спочатку варто підписати умову бронювання з забудовником. Такий документ дає вам можливість обдумати рішення, не ризикуючи, що хтось викупить омріяне майно. Коли ви на 100% впевнені у своєму рішенні, не зволікайте часу, підпишіть остаточний договір та графік оплати за кредитом.
 
З нашою допомогою, квартири у Луцьку купити без посередників може кожен охочий. Доказом цього – тисячі задоволених клієнтів та інвеститорів. Ми вважаємо, що сучасна квартира – це не неосяжна мрія, а реальність для кожного українця.